Mobilny gabinet kosmetyczny "Isis Domowe SPA" jest oficjalnie działającą firmą, spełniającą wymogi sanepidu, przystosowaną do wykonywania zabiegów kosmetycznych w DOMU KLIENTA, z zachowaniem standardów higienicznych.

 

Aby sprostać oczekiwaniom kilentów, każdy zabieg dostępny w ofercie "Isis Domowe SPA" poprzedzony jest konsultacją w celu wykluczenia przeciwwskazań i dobrania indywidualnej pielęgnacji w zależnośći od potrzeb.

W przypadku niektórych zabiegów wymagane jest wyrażenie pisemnej zgody na specjalnie przygotowancyh formularzach, o czym zawsze informowani są klienci podczas rezerwacji terminu na konkretny zabieg.

 

W trosce o zdrowie klientów, w przypadku wątpliwości co do stanu zdrowia klienta/klientki (choroba, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze itp.) a rodzaju wybranego zabiegu nastąpi odmowa wykonania usługi.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez kosmetolog Izabelę Michulec-Pieronek

 

" Od ukończenia studiów w 2010r staram się cały czas doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, w tak szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest kosmetologia. Dzięki przebytym praktykom i pracy w gabinetach kosmetycznych nabrałam doświadczenia, które jest niezbędne w pracy z ludźmi. Szczególną uwagę przywiązuję do higieny, dokładności wykonania i jakości kosmetyków na jakich pracuję, a co za tym idzie ich skuteczności. " 


Serdecznie zapraszam do skorzystania z bogatej gamy zabiegów " Isis Domowe SPA".

kosmetolog Izabela Michulec-Pieronek

Copyright © 2012 - 2021 ISIS DomoweSPA. All rights reserwed.